Zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w biurowcu EDBUD na Kabatach w Warszawie, 24 września 2016 r. w godz. 10.00 – 14.00.
Szkolenie poprowadzi adwokat Olgierd Świostek, prawnik o wieloletnim doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorstw.

 

 

Temat najbliższego szkolenia

„Zasady odpowiedzialności właścicielskiej oraz kadry zarządzającej w podmiotach gospodarczych – przegląd zasad odpowiedzialności przedsiębiorcy jednoosobowego, w spółkach cywilnych oraz w spółach prawa handlowego, optymalizacja formy działania”.

 

Uczestnicy

Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim osoby zarządzające podmiotami gospodarczymi, zainteresowane doborem odpowiedniej formy prawnej prowadzonego przedsiębiorstwa oraz osoby zainteresowane przekształceniem lub podziałem firm. Na szkoleniu omówione zostaną zalety i wady poszczególnych form działalności, zarówno pod kątem odpowiedzialności managementu, jak i obowiązków związanych z prowadzeniem firmy w wybranej formie.

 

Zgłoszenie

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc kancelaria zastrzega sobie możliwość ograniczenia liczby osób biorących udział w szkoleniu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres sekretariat@adwokat-radca.eu, z podaniem imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego oraz adresu mailowego osoby biorącej udział w szkoleniu oraz branżę, w której działa przedsiębiorca.

 

Czas i miejsce

Biurowiec EDBUD na Kabatach w Warszawie, 24 września 2016 r. w godz. 10.00 – 14.00.